Yazı Boyutu : 12 Punto 14 Punto 16 Punto 18 Punto
Çay-Der Kan bağışı Kampanyası Düzenledi
29 Ocak 2011 Cumartesi Saat 13:31
Çaykara-Dernekpazarı Derneğinin “Kan Bağışı Kampanyası Pazar günü Trabzon’da bulunan dernek binasında gerçekleşecek.

Trabzon Çaykara-Dernekpazarı Kültür ve Dayanışma Derneğinin  “Kan Bağışı Kampanyası “ 30-01-2011 Pazar günü Trabzon’da bulunan dernek binasında gerçekleşecek.

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Başkan yardımcısı Osman Abanoz; Derneğimiz ve Kızılay kan merkezi tarafından düzenlenecek kan bağışı kampanyasına Pazar günü derneğimizin kendi lokalinde saat 17.00 ile 21:00 arasında gerçekleştirecektir. Kampanyaya kan bağışında bulunacak üyelerimizin bir hayatın kurtulmasına vesile olma fırsatını yakalamış olacaktır. Hayatımızdaki en güzel şeylerden bir tanesi de insan hayatı ve sağlığıdır. Yapılacak kan bağışları şüphesiz ki insan hayatının ve sağlığının devam etmesinde çok önemlidir. Buradan Tüm Çaykara ve Dernek Pazarlı Hemşerilerime sesleniyorum: Eğer kan vermek için uygun şartları taşıyorsanız mutlaka kan bağışlamak suretiyle bu kampanyaya desteğinizi bekliyoruz.

Abanoz; Ayrıca Kan bağışı ile birlikte dernek üyelerimizin kan teminini kolaylaştırmak için belirli gruptaki kan verebilecek hemşerilerimizin kan guruplarını tespit ederek bilgisayar ortamına aktarılacaktır. Dedi.

Dernek Lokalinde tüm odalarda maç yayın sistemi olacak şekilde üyelerin Fenerbahçe-Trabzonspor maçlarını rahatlıkla seyredebilecektir.

Haber: Çaykara Gazetesi

Bu haber toplam 2104 defa okundu.
KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER
YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
ŞAİRLERİMİZ
SİTE ANKET
Köyümüzün Öncelikli en önemli sorunu sizce nedir?
Yollar
Cenaze Morgu
Çöp
Kanalizasyon
Şadırvan ve Ortak Tuvaletler
Künye . Reklam . İletişim . RSS   Copyright © 2021 Yeşilalan(Holaysa) Köyü Tanıtım Sitesi
Sitemizdeki yazı, resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz kullanılamaz.
Yazılım & Tasarım : Mahmut ÖZDEMİR