Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
kutriHASAN

MesajTarih: Pts Ekm 29, 2007 7:27 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ersun Yanal Trabzonspor'da
Trabzonspor, teknik direktör Ersun Yanal ile anlaşma sağladı. Yanal, bordo-mavililerle 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Trabzonspor geçtiğimiz günlerde istifa eden teknik direktör Ziya Doğan'ın yerine Ersun Yanal ile anlaştı. Tecrübeli teknik adam bordo-mavililerle 3 yıllık sözleşme imzaladı.
Öte yandan Ersun Yanal'ın Trabzonspor'un başına geçmesiyle ilgili bir açıklama yapan Trabzonspor Basın Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Yanal'ın Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en önemli teknik direktörlerden biri olduğunu belirterek, "Yanal kendisinde olan değerleri Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte çok daha iyi gösterecektir" diye konuştu.
YANAL'IN KARİYERİ
Bordo-mavililerin 3 yıllık sözleşme imzaladığı Ersun Yanal, mevcut yönetim kurulunun Vahid Halilhodziç, Sebastiao Lazaroni ve Ziya Doğan'dan sonra 4. teknik direktörü oldu.
17 Aralık 1961 tarihinde İzmir'in Buca ilçesinde dünyaya gelen ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eğitimi Bölümü'nden mezun olan Yanal, Yeni Salihlispor, Denizlispor, Gençlerbirliği, Ankaragücü, Manisaspor ve A Milli Takım'ı çalıştırdı. Genç teknik adamın görevine Dünya Kupası elemelerinde alınan başarısız sonuçların ardından son verilmişti.
Gençlerbirliği, Yanal döneminde ligi 3. sırada bitirdi ve UEFA Kupası'nda Blackburn Rovers, Sporting Lizbon ve Parma'yı eledi

size sormak istediğim bu değişiklikle trabzonspor bişyler yapabilecek mi???
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
sahina61

MesajTarih: Çrş Ekm 31, 2007 5:29 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzonspor'da eğer değişiklik olabileceğine pek ihtimal veremiyorum.Ama zaman ne gösterir bilemiyorum.Temennimiz takımımızın düzelmesi.İnşallah bu yolda doğru adımlar atılır...
safak035

MesajTarih: Cmt Ksm 03, 2007 10:26 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ewt ersun yanal ilkmaçını kaybetti ama ben ankaraspor maçında gördümki trabzonspor yaklaşık son 1 seneden beri ilk defa top yaparak
topu ayağında tutarak oyun oynadı bu bir işarettir vede güzel bir oyun çıkardılar değinmeden geçemeyecem ceyhun güzel oynadı yattarada ama gökdeniz kayıptı
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
Önceki mesajları göster:   

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız