Komik ve Ýlginç
Sayfaya git 1, 2  Sonraki  

nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
mbakal

Kayt: 22 May 2006

MesajTarih: Cum Ksm 09, 2007 1:52 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

TARIHTE LAFI GEDIGINE OTURTANLAR...

1. Churchill, avam kamarasýnda konuþurken, muhalif partiden bir
kadýn milletvekili, Churchill' e kýzgýn kýzgýn söyle seslenir: -
"Eðer, kariniz olsaydým, kahvenizin içine zehir karýþtýrýrdým." Churchill, oldukça sakin kadýna döner ve lafý yapýþtýrýr: - "Hanýmefendi, eðer karim siz olsaydýnýz, o kahveyi seve seve içerdim."
2. Sokrates ve esi bir türlü iyi geçinemezlermiþ. Bir gün esi Sokrates'e verip veriþtirmiþ, aðzýna geleni söylemiþ. Bakmýþ kocasý hiç bir tepki göstermiyor; bir kova suyu alýp basýndan aþaðý boþaltmýþ. Sokrates, gayet sakin: - "Bu kadar gök gürültüsünden sonra bir saðanak zaten bekliyordum" demiþ.
3. Bernard Shaw ile Churchill hiç geçinemez ve sýk sýk birbirlerini girerlermiþ. Bernard Shaw, bir oyununun ilk gecesine, Churchill'i davet etmiþ ve davetiyeye de bir pusula ilistirmiþ:"Size iki kiþilik davetiye gönderiyorum. Bir dostunuzu alýp gelebilirsiniz. Tabii dostunuz varsa." Churchill, hemen cevap göndermiþ: - "Maalesef o gece baþka bir yere söz verdiðim için oyununuzu seyretmeye gelemeyeceðim. Ýkinci gece gelebilirim, tabii
oyununuz ikinci gece de oynarsa."
4. Bir gün Eflatun, talebelerinden birini kumar oynarken yakalamýþ ve þiddetle azarlamýþ. Talebesi:
- "Ýyi ama ben çok az bir paraya oynuyordum" diye itiraz edecek olunca Eflatun cevap vermiþ:
- "Ben seni kaybettiðin para için deðil, kaybettiðin zaman için azarlýyorum."
5. Dünya nimetlerine ehemmiyet vermeyen yasayýþ ve felsefesiyle ünlü filozof Diyojen, bir gün çok dar bir sokakta zenginliðinden baþka hiçbir þeyi olmayan kibirli bir adamla karsýlaþýr. Ýkisinden biri kenara çekilmedikçe geçmek mümkün deðildir. Maðrur zengin, hor gördüðü filozofa:
"Ben bir serserinin önünden kenara çekilmem" der. Diyojen, kenara çekilerek gayet sakin su karþýlýðý verir:
"Ben çekilirim."
6. Meþhur bir filozofa: - "Servet ayaklarýnýzýn altýnda olduðu halde neden bu kadar fakirsiniz?" diye sorulduðunda: - "Ona ulaþmak için eðilmek lazým da ondan" demiþ.
7. Kulaklarýnýn büyüklüðü ile ünlü Galile' ye hasýmlarýndan biri:
- "Efendim" demiþ, "Kulaklarýnýz, bir insan için biraz büyük deðil mi?"
Galile: - "Doðru" demiþ, "Benim kulaklarým bir insan için biraz büyük ama seninkiler bir eþek için fazla küçük sayýlmaz mi?"
8. Bir toplantýda, bir genç Mehmet Akif' i küçük düþürmek ister:
- "Affedersiniz, siz veteriner misiniz?" Mehmet Akif hiç istifini bozmadan söyle yanýtlamýþ:
- "Evet, bir yeriniz mi aðrýyordu?"
9. Yavuz Sultan Selim, birçok Osmanlý padiþahý gibi sefere çýkacaðý yerleri gizli tutarmýþ. Bir sefer hazýrlýðýnda, vezirlerinden biri ýsrarla seferin yapýlacaðý ülkeyi sorunca, Yavuz ona:
- "Sen sýr saklamayý bilir misin?" diye sormuþ. Vezir:
- "Evet hünkarým, bilirim" dediðinde, Yavuz cevabi yapýþtýrmýþ: -
"Iyi, ben de bilirim."
10. Bir filozofa sormuþlar: - "Þansa inanýr misiniz?" Filozof:
- "Evet, yoksa sevmediðim insanlarýn baþarýlarýný neyle açýklayabilirdim ki."

mbakal

MesajTarih: Sal Arl 04, 2007 2:34 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

SAÇ KESÝMÝ

1.Versiyon Kadýn / Erkek: Bir erkeðin hayati nasýl karartýlýr?
Kadýn: Saçýmý kestireyim mi?
Erkek: Olur.
Kadýn: Ama kýyamýyorum.
Erkek: Öyleyse kestirme.
Kadýn: Canim deðiþiklik istiyor...
Erkek: O halde kestir.
Kadýn: Bana akil vermeyi býrak, delilere verir gibi.
Erkek: Eðer nasýl hoþuma gittiðini bilmek istiyorsan, sana derim ki uzun
saçlý. Bunu biliyorsun.
Kadýn: Beni tanýdýðýnda kýsaydý.
Erkek: Ve sana tam olarak ne dediðimi hatýrlýyorum: 'Ne güzel olurdun uzun saçla'.
Kadýn: Ama herkes kesmemi söylüyor.
Erkek: Bu durumda kuaföre git ve býrak uyuyayým lütfen. Bunu senden Allah rýzasý için istiyorum.
Kadýn: Peki nasýl kestireyim? Kat kat mi yoksa perçemli mi?
Erkek: Kat kat.
Kadýn: Bana yakýþacaðýný sanmýyorum, çünkü saçým çok düz.
Erkek: Býrak perçemli olsun.
Kadýn: Çok yorucu.
Erkek: Yorduðu zaman tekrar kestirirsin.
Kadýn: O zaman asla uzatamam.
Erkek: Uzatmak istiyorsan kestirme güzelim.
Kadýn: Bana güzelim deme!!!!!!!
Erkek:?!?!?!?!!

2.Versiyon Kadýn / Kadýn:

1.Kadýn: Ah sekerim saçýný mý kestirdin? Ne kadar güzel olmuþsun!!!
2.Kadýn: Ay sahi mi söylüyorsun? Ben pek emin olamýyorum. Ay çok mu kýsa oldu acaba...??
1.Kadýn: Amaaan ne alakasý var. Benim yüzüm bu kadar geniþ olmasa ayni kesimi bende denerdim. Benim su saçým klasik oldu artik, yeni bir modele hiç cesaret edemiyorum.
2.Kadýn: Ay yapma Allah askýna nesi varmýþ yüzünün.... Bak söyle þuralarýndan kat verdirsen, harika olur!! Benim de boynum uzun olmasa ayni seninki gibi bir model yaptýrýrdým.
1.Kadýn: Ah sekerim sende bir âlemsin. Keþke benimde boynum seninki gibi olsa. En azýndan su çökük omuzlarýmýn dikkat çekmesini engellemiþ olurdum.
2.Kadýn: Ayol sen ne diyorsun?.. Senin gibi omuzlarý olsun isteyen bir sürü kýz var... Giydiðin her say sana öyle yakýþýyor ki.. Birde benim su kýsa kollarýma bak. Omuzlarým seninkiler gibi olsaydý, giydiðim bluzlar üstümde emanet gibi durur muydu?
Vir vir vir,
dirdirdir.

3.Versiyon Erkek / Erkek:

1.Adam: Saçýný mi kestirdin?

2.Adam: Evet

1.Adam: Sihhatler olsun abi!..

2.Adam: Sagol…

mbakal

MesajTarih: Sal Arl 04, 2007 2:38 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Kadýn—Erkek kavgalarý

kadýn: kiþiliðimiz kullandýðýmýz arabanýn beygir gücü ile doðru orantýlý olarak deðiþmiyor
erkek: sizin kiþiliðiniz beraber olduðunuz erkeðin cüzdan gücü ile deðiþiyor
kadýn: kýrmýzý ýþýkta yanýmýzdaki arabanýn bizden önce çýkmasý yada bir aracýn bizi sollamasý hiçbir þey ifade etmez
erkek: bizim için de çevremizde diðer hemcinsimizin sahip olduðu mücevherat veya üzerindeki pahalý giysi hiçbir þey ifade etmez
kadýn: kas olacak diye bir zorunluluðumuz yok
erkek: selüloitler olmayacak gibi bir zorunluluðunuz var ama
kadýn: aþýk oluyoruz. korkmadan.
erkek: biz de oluyoruz. azýcýk ödümüz patlýyor ama sebep olanlar utansýn
kadýn: evde, banyoda, kýl-tüy dökmeyiz.
erkek: küvetteki, lavabodaki, yataktaki ve yemekteki saçlarýn çoðu size ait.
kadýn: her sabah týraþ olmak zorunda deðiliz.
erkek: valla ben týraþ olmayý aðda yaptýrmaya tercih ederim þahsen.
kadýn: birbirimizin aðzýný yüzünü kýrdýðýmýz sporlar yapmýyoruz.
erkek: vahþi bakýþlarla birbirinizin gözünü oyduðunuz kýskançlýk, haset, çekememe sporlarýyla yeterince uðraþýyorsunuz.
kadýn: hiç iki kadýnýn silahla oynarken birbirini vurduðunu duydunuz mu?
erkek: hiç iki erkeðin "aman tanrým benim elbisemin aynýsýný giymiþ" diye mahvolduðunu duydunuz mu?
kadýn: horlamýyoruz
erkek: halt etmiþsiniz, hatta hýçkýrmýyor, geðirmiyor ve hapþýrmýyorsunuz da. yoksa siz insan deðil misiniz? Size Afrodit diyebilir miyim
kadýn: az bildiðimiz bir þey üzerinde çok fazla konuþabiliriz.
erkek: yani çok konuþup hiç bir þey söylemezsiniz
kadýn: birbirimize eþek þakalarý yapma adetimiz yoktur.
erkek: çevrenizde ki diðer hatunlar hakkýnda senaryo dedikodular üretme alýþkanlýðýnýz var ama
kadýn: tükürmeyiz
erkek: kýrýtmayýz!
kadýn: sanat eserlerinin % 90'ý kadýnlardan esinlenilmiþtir.
erkek: sanat eserlerinin % 90'ý erkekler tarafýndan yapýlmýþtýr.
kadýn: uzaða iþeme, uzaða tükürme, yüksek sesle geðirme gibi aptalca karizma kritiklerimiz yok
erkek: ortamýn en güzeli olma, en zayýf olma, en pahalý giyineni olma, en zengin kocayý bulma gibi kritikleriniz var ama
kadýn: askere gitmiyoruz
erkek: hamile kalmýyoruz
kadýn: kol saatimiz de ayný zaman da hesap makinesi, takometre, barometre, termometre ve radyo olmasý gerekmiyor.
erkek: çantamýzda ruj, allýk, pudra, yedek çorap, ýslak mendil, vs taþýmamýz gerekmiyor.
kadýn: doðum günü evlilik yýldönümü gibi özel günleri parmaðýmýza kýrmýzý iplik baðlamadan da hatýrlayabiliyoruz
erkek: ütüyü fiþte, yemeði ocakta, arabanýn anahtarýný kontakta unutmuyoruz. Bunlar daha faydalý

mbakal

MesajTarih: r Arl 05, 2007 2:14 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

04.12.2007 tv'de milan-celtic maçý var.Evde maça bakýyoruz gençlerle.Ýsmi yanlýþ aklýma gelmiyorsa Ümit AKTAN maçta bombayý patlatýyor.
Celticli Brown kalciyle karþý karþýya pozisyonda topu auta atýyor.Bizimkide celtic taraftarý olacak herhalde baþlýyor anlatmaya , sanki orta okul cocuguna ingilizce öðretiyor Smile
''Brown ne yaptýn brown,o nasýl vuruþ brown,Mr and Misses Brown''
mbakal

MesajTarih: r Arl 05, 2007 2:17 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

KISA VE ÖZ

Evli olanlara, evlenmeyi düþünenlere güzel bir hikaye...
Olay Ýngiltere'de geçiyor:
Yaþlý bir bey, sabah erken evinden çýkmýþ, yolda ilerlerken, bir
bisikletlinin kendisine çarpmasý ile yere yuvarlanmýþ ve hafif
yaralanmýþ.
Sokaktan geçenler yaþlý beyi hemen en yakýn saðlýk birimine
ulaþtýrmýþlar.
Hemþireler, adamcaðýzýn yarasýna pansuman yapmýþlar, ama 'biraz
Beklemesini ve röntgen çekerek her hangi bir kýrýk veya çatlak olup
olmadýðýný inceleyeceklerini' söylemiþler.
Yaþlý bey huzursuzlaþmýþ, 'acelesi olduðunu istemediðini' söylemiþ.
Hemþireler merakla acelesinin sebebini sormuþ.
Adamcaðýz da 'karým huzur
evinde kalýyor her sabah onunla kahvaltý etmeye giderim, geç kalmak
istemiyorum' demiþ.
'Karýnýzýn, siz gecikince merak edeceðini düþünüyorsunuz herhalde'
Demiþ hemþire.
Adam üzgün bir ifade ile 'ne yazýk ki karým Alzheimer
hastasý ve benim kim olduðumu bilmiyor' demiþ.
Hemþireler hayretle 'madem sizin kim olduðunuzu bilmiyor neden her gün onunla kahvaltý yapmak için koþuþturuyorsunuz' demiþler.
Adam buruk bir sesle
''ama ben onun kim olduðunu biliyorum'' demiþ.

mu

Kayt: 14 Ksm 2007

MesajTarih: r Arl 05, 2007 10:30 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

emeðine saðlýk....*clap**clap**clap**clap*
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
mbakal

MesajTarih: Cum Mar 28, 2008 11:12 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Harun Reþit, savaþta esir aldýðý düþman generale

-Hayatini baðýþlarým ama bir þartým var: Kadýnlar hayatta en cok ne ister, budur bilmek istediðim. Bu sorunun yanýtýný getir; kurtar kelleni.' der.
General sorar soruþturur, bu çetin sorunun yanýtýný arar ve Kafdaðý’ndaki bir cadýnýn bunu bildiðini öðrenir.
Günlerce gecelerce at koþturur, cadýyý arar bulur ve sorar
- Kadýnlar hayatta en çok ne ister?'
Korkunç cadýnýn, yanýt için öyle bir Sart ileri sürer ki yenilir yutulur deðil.
'-Evlen benimle, o zaman öðrenirsin istediðini.'
Bu ölümcül teklifi, kabul eder General ve doðru yanýtý alýr almaz koþar Harun Resid'e:
'-Kadýnlar, en çok kendi özgür iradeleriyle hareket etmek ister.'
Harun Reþit bizimkinin hayatini baðýþlar ya; cadýyla evlenmek için de söz verilmiþtir. Evlenirler. O ilk gece; general bir bakar ki o korkunç cadý, dünyalar güzeli bir afete dönüþmüþ, karanlýk odada.
Konuþur cadý:
'-Benim kaderim böyle; günün sadece yarýsý güzel olabilirim, diðer yarýsý ise çirkinim. Ne dersin geceleri seninleyken mi, yoksa gündüzleri dýþarýdayken mi güzel olayým?
General düþünür ve
'-Sen bilirsin, kararýný kendin ver' der; iste o andan itibaren korkunç cadý sonsuza dek çok güzel bir kadýn olarak kalýr.'
Peki bu öyküden çýkarýlacak üç ders nedir?
1. Kadýnlar en çok kendi özgür iradeleriyle hareket etmek ister.
2. Özgür iradesiyle hareket eden bir kadýn, her zaman güzeldir.
3. Ýster güzel olsun ister çirkin, her kadýn aslýnda bir cadýdýr.Onun için siz ipleri elinizde tutun Smile

yasin_lort

Kayt: 28 May 2007

MesajTarih: Cmt Mar 29, 2008 8:46 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

kanka agýzýna saglýk harýka býrsey bu ýste olay budur elýne saglýk
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
mbakal

MesajTarih: r Nis 23, 2008 1:17 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

SORU SORMA SÝTÝLÝ
Ýki arkadaþ, sigara içerken Ýncil okunup okunmayacaðý konusunda tartýþmaya
baþlamýþlar. Sonuç alamayýnca Papaya sorup izin almaya karar vermiþler.
Ýkisi de Papanýn yanýna gidip sýrayla sormuþlar.
Bir tanesi izin almayý baþarýrken, diðeri baþaramamýþ.
Ýzin alamayanýn sorduðu soru:
"Papa Hazretleri, ben Ýncil okurken canim sigara içmek istiyor. Ýçebilir miyim?"
Papanýn cevabi: "Oðlum Ýncil okurken Tanrý’yla ilgilenmen lazým. Tanrý’yla ilgilenirken de dikkatin daðýlmamasý lazým. O nedenle,Ýncil okurken sigara içilmez."
Ýzin alabilenin sorduðu soru ise:
"Papa hazretleri, sigara içerken canim Incil okumak isterse okuyabilir miyim."
Papanýn cevabý ise: "Oðlum, her nerede ve ne koþulda olursan ol Ýncil okuma isteði duyarsan okuyabilirsin."
SORU SORMAYI BÝLMEK LAZIM Smile

mbakal

MesajTarih: r Nis 23, 2008 1:23 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ÞEF PERSONEL ÝLÝÞKÝSÝ

Kaan her zamanki yalancý telaþla ofise girer.

ÞEF: Ooo,Kaan bey nerelerdesiniz?Kötü bir þey olmamýþtýr inþallah.(Yine geç geldi hýyar.)

KAAN: Sormayýn müdür bey,baþýma neler geldi bir bilseniz!(Ulan bu da beni her gün kapýda bekliyor herhalde.)

ÞEF: Hayýrdýr n'oldu?(Gözleri kan çanaðý,akþam odun gibi içmiþ bu hýyar!)

KAAN: Efendim dün halamýn oðlunun evinde kaldým,gecenin vakti karakola düþtük maalesef.(Ýnandý galiba. Ýsterse detay sorsun,yol boyunca hikaye düþündüm.)

ÞEF: (Ýnanmis gibi yaptým ya,gözleri parladý.Yol boyunca yalan düþünmüþtür zaten.)Allah Allah geçmiþ olsun,gelin oturun þöyle.(Hala leþ gibi içki kokuyor lavuk!)

KAAN: (O kadar da sakýz çiðnedik ama kokuya uyandý galiba lavuk)Þimdi efendim,benim dayýmýn oðlu(lan demin halamýn oðlu mu demiþtim yoksa?)Kedi ticaretiyle uðraþýyor.

ÞEF: (Ohaaa!Uydurduðu mesleðe bak)Aaa,çok ilginç bir iþ.Para býrakýyor mu bari.

KAAN: (Sanane lan parasýndan)Sokak kedisi deðil efendim,amcamýn oðlu(Lan valla iyice karýþtýrdým. Amcaoðlu muydu,dayýoðlu mu?)Van kedisi satýyor.

ÞEF: Eee,n'olmuþ,kedi mafyasýyla baþý derde mi girmiþ?(Lafý soktuk ama anlayacak adam nerede?)

KAAN: (Espri yaptý hayvan)Yok efendim,öyle deðil.Þimdi teyzemin oðlu(Ulan þuna baþtan kuzen desene,iþ iyice .oka sardý)Van kedisi satýyor.Ýstanbul'da bu iþi sayýlý adam yapýyor biliyorsunuz.

ÞEF: Bu meslek dalýný ilk kez sizden duydum,sayýsýný bilemeyeceðim.(Yahu,laf sokmaya çalýþacaðýma kafayý uçsam ya þuna.Neyse sakinleþeyim.)

KAAN: Neyse beyefendi,diðer satýcýlardan biri,sokak kedilerini toplayýp gözlerine lens takýyormuþ meðer (uçtuk mu ki?),sonra da deðiþik göz renkleri var diye Van kedisi olarak satýyormuþ.

ÞEF: (Vay ki vay,vay ki vay!Bu itin idrarýný tahlile göndericem,alkol kafasý deðil bu)Bakýn siz þu sahtekarlara.

KAAN: Kesinlikle haklýsýnýz efendim,neler var.Baksanýza,sen tut hayvanlarýn gerçek gözünün üstüne renkli lens tak,sonra da Van kedisi diye sat.(Kesin abarttýk)

ÞEF: (Onu anladýk eþek sýpasý,gerisinde ne yumurtlayacak ben onu merak ediyorum)Sizin kuzenin ne alakasý var ki bununla?(Kuzen dedim ya,sevindi,gözleri parladý.Salak...Salaak...Salaaak...)

KAAN: (Kuzen dedi,valla kuzen dedi.Kurtuldum stresten)Efendim,Ýstanbul'da ne kadar Van kedisi ticareti yapan varsa topluyorlar.

ÞEF: Doðru ya,zaten sayýlý.(Bunu dövmek de kesmeyecek,ne yapsam acaba?)

KAAN: Aynen öyle beyefendi.Neyse,evdeyim diye beni de aldýlar.(Of be,kurtulduk galiba)

ÞEF: (Karþý saldýrýnýn zamaný geldi),Neyse olayýn ayrýntýlarýný okuruz gazetelerden,ilginç olay,kesin haber olur.(Bakalým nasýl karþýlayacak?)

KAAN: (Bunu da hesapladým dallama,ulan ne zekiyim be.)Yok efendim,yapanlar bulundu.Sonra araya bir sürü insan girdi,bizim yeðen(hay anasýný mýçtýk)de suçsuz olduðu için,ticari itibari sarsýlmasýn diye gazetelere yansýmayacak olay.

ÞEF: (Bak,bak,bak.Þerefsize bak!Analitik düþünüyor ya,bunu da hesaplamýþ.Analitik kötek atacaðým bu deveye)Neyse,geçmiþ olsun.Siz bugün eve gidin,iyice bi dinlenin isterseniz.Moraliniz bozulmuþ,uykusuz kalmýþsýnýz.(Lan bi git,daha kapýda yersin uçan tekmeyi.Bu sefer giriþmezsem þerefsizim)

KAAN: (Hisar'da manitalar bekliyor,tabii giderim kerizim.Lan bu lambayý da müdür yapmýþlar ya buraya, helal olsun valla.He he he.)Sað olun,aslýnda iyi deðilim,dinlensem gerçekten iyi olur.(Lan herif saatini falan çýkarýyor,odunu yiyeceðiz galiba,vazgeçelim)Ama gece ne güne duruyor ki beyefendi,gece dinlenirim.
Zaten geç geldim,arkadaþlara da ayýp oldu.

ÞEF: (Saati boþuna çýkardýk,uyandý hayvan)E hadi yerinize geçin o zaman.Tekrar tekrar geçmiþ olsun. (Ýþten kovmak tatmin etse,dakikada kovacaðým da,dövmem lazým,þöyle evire çevire dövmem lazým ki hýncýmý alabileyim.Neyse bir dahaki sefere)

KAAN: Saðolun efendim,anlayýþýnýza teþekkür ederim(Lan gitse miydim ki?Saati öylesine çýkardý belki de.)

holasides

Kayt: 01 Hzr 2006

MesajTarih: r Nis 23, 2008 2:54 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

*clap**clap**clap**clap*
Baa dn
ahmetyuce

Kayt: 24 Arl 2007

MesajTarih: r Nis 23, 2008 8:50 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

bunlar mentalist heralde birbirlerin düþüncelerini okuyor ama ikiside saf deðil
Baa dn
feyzossss

Kayt: 30 Mar 2008

MesajTarih: Pr Nis 24, 2008 2:49 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yafff nedýr senýn bu kadýn dusmanlýgýn yaff Smile:Dama cok sekerdý fýkralar yýnede:)
MuR@T_ToSuN

Kayt: 03 Hzr 2006

MesajTarih: Cum Nis 25, 2008 7:52 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

*clap*

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: Cum Nis 25, 2008 8:00 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

bencede var bi kadýn düþmanlýðý. ama þu þef personel iliþkisi gerçekten güzel hepsi için eline saðlýk saðol.*clap**clap*
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Fýkralar - Komik Yazýlar Tm zamanlar GMT
Sayfaya git 1, 2  Sonraki
1. sayfa (Toplam 2 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz