nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Cum Mar 27, 2009 3:07 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Yazýcýoðlu ve 5 kiþinin cesedine ulaþýldý
BBP Genel Baþkaný Muhsin Yazýcýoðlu'nun da içinde bulunduðu 6 kiþiyi taþýyan helikopterin enkazýna ulaþýldý. Enkaza ilk ulaþan ekiplerin verdiði bilgiye göre, helikopterde bulunan Yazýcýoðlu ve 5 kiþinin cansýz bedenleriyle karþýlaþtýklarýný ifade ettiler.

Muhsin Yazýcýoðlu kimdir?

Enkaza ulaþan ekip de donabilir

Ekipler, Yazýcýoðlu ve 5 kiþinin kazadan ve soðuktan dolayý tanýnmaz halde olduðunu belirtiyorlar. Bu arada hava þartlarýnýn çok kötü olmasý sebebiyle Yazýcýoðlu ve 5 kiþinin cesetlerinin nasýl indirileceði merak konusu... Havanýn kararmasý halinde cesetlerin indirilmesi çalýþmasý yarýna býrakýlacak.

Enkaza ulaþan ekip de donabilir

Enkazý bulan 17 kiþilik ekipte yer alan Gök bölgede, 1-5 iki metre kalýnlýðýnda karýn olduðunu, helikopterin ön kýsmýnýn ise tamamen parçalandýðý bilgisini verdi.
Helikopterin enkazýnýn Sisne ile Elmadað arasýnda Þahinkaya bölgesinde olduðu belirtiliyor. Alýnan bilgiye göre enkaz, Kurucaova'nýn 4 kilometre kuzeydoðusunda bulundu. Ekipler de o bölgeye yönlendirildi

. Ancak ani bir geliþme oldu. Bu nedenle bunu sizlerle paylaþmak istiyorum. Helikopterin enkazýna, þu an bana gelen bilgilere göre ulaþýldý. Döngel köyü Þahinkayasý mevkisinde Sisne-Elmalý arasýnda helikopterin enkazýnýn bulunduðu bilgisi bana geldi" dedi. Bakan Atalay, enkazdakilerin saðlýk durumuyla ilgili sorular üzerine, ''Enkazýn bulunma bilgisi çok yeni. Bu konuda þu anda birþey söyleyemiyorum'' yanýtýný verdi. Atalay ve beraberindekiler, daha sonra enkazýn bulunduðu bölgeye doðru gitmek üzere Göksun Kaymakamlýðýndan ayrýldý.

Kaynak
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
manega

Kayt: 12 Hzr 2006

MesajTarih: Cum Mar 27, 2009 9:34 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

yazacak biþiy bulamýyorum...bu ülkenin onun gibi dürüst siyasetçileri ihtiyacý vardý...ALLAH rahmet eylesin...mekaný cennet olsun...
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Cmt Mar 28, 2009 8:59 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Helikopter düþtüðünde þok olmuþtuk. Sonra düþündük ki helikopter düþmedi düþürüldü yorumunu yaptýk. Bugün Zaman gazetesinde (28.03.2009) tarihli yazýsýnda þu yazýyordu.

Erken gittiðim için onunla yaklaþýk bir saat konuþma fýrsatýný buldum. Seçim gezilerinin yoðunluðundan bahsetti. Bu sefer Sivas'tan emin görünüyordu, belediye seçimlerini kazanacaklardý. Söz döndü dolaþtý Ergenekon davasýna, Cizre-Silopi hattýnda açýlan ölüm kuyularýna geldi. 7 Mart tarihli yazýmda da deðindiðim gibi faili meçhuller konusunda önemli bilgiler verdi, ilginç deðerlendirmelerde bulundu. Bazý þeyleri 'yazýlmamasý kaydý'yla anlattý. Onun deðerlendirmesine göre, bu önemli olay 'bütün boyutlarý'yla ortaya çýkarýlmayacaktý; gerektiði kadarýyla aydýnlatýlacaktý. Bir ara kendisi sözü, son senelerde iþlenen bazý cinayetlere Alperen Ocaklarý'nýn nasýl karýþtýrýlmak istendiðine getirdi. Herhangi bir korkusunun olmadýðýný, bunun planlý olduðunu, bazý çevrelerin kendilerini bu iþlere karýþtýrmak istediklerini belirtti.

Seçim sonrasýnda hem bu konularýn üzerine gitmeyi, hem genel siyasete iliþkin bir açýlým yapmayý planlýyordu.
Yazýnýn devamý : http://www.zaman.com.tr/yazar.do?yazino=830969&title=muhsin-yazicioglu-kazasindaki-tuhafliklar
SERUVEN

Kayt: 18 ub 2007

MesajTarih: Cmt Mar 28, 2009 1:01 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Allah rahmet eylesin Milletimiz adýna büyük bir dava adamýný kaybetmenin üzüntüsünü yaþýyoruz.

Kayt: 29 Hzr 2007

MesajTarih: Cmt Mar 28, 2009 5:31 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Çok büyük bir kayýbýmýz var. Türkiyenin baþý saðolsun.
üzgünüz ama yapacak biþey yok Allahýn üzerlerinde olsun.
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder
beyzaaa

Kayt: 18 ub 2007

MesajTarih: Pzr Mar 29, 2009 11:00 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Allah rahmet eylesin..
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi
korozyon

Kayt: 21 Oca 2008

MesajTarih: Pzr Mar 29, 2009 5:21 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Allah rahmet eylesin,üzüntü verici bir olay.Yazýcýoðluna ve dava arkadaþlarýna allahtan rahmet diliyorum.
Nedense ülkenin hep iyi insanlarý,siyasetçileri,gazetecileri,geleceði parlak görülen insanlarý hayatýný kaybediyor anlayamýyorum???Türkiye Cumhuriyeti önemli bir adamý kaybetti......

Ay aydýnlýk sana yandým, gülen yüzüne
Yandým, yanarým sana ...
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder
haydar6153

Kayt: 09 Tem 2006

MesajTarih: Pts Mar 30, 2009 8:36 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Milletimizin baþý saðolsun..gerçekten dürüst, inançlý, milletimizin ortak deðerleriyle birebir örtüþen bir siyaset anlayýþýna sahip önemli bir liderdi sayýn yazýcýoðlu..bazý arkadaþlarýmýzýn da deðindiði üzere malesef ülkemizde gelecekte adýndan söz ettirecek insanlarýn bu þekilde hayatlarýný kaybetmeleri son derece manidar!..hele hele bu ülkede helikopter kazasýnda bir insan ölüyorsa bu bence çok manidardýr týpký Eþref bitlis ve niceleri gibi..ülkesi adýna birþeyler yapma gayretinde bulunan ve emsallerinin önünde sürekli yýldýzlarý parlayan Adnan kahveci,vali Recep yazýcýoðlu ve þimdi de sayýn Muhsin yazýcýoðlu gibi nice mert insanlarýn ebedi aleme gitme þekiilerinin düþünülmesi gerektiðine inanýyorum..Allah rahmet eylesin mekanlarý cennet olur inþallah..
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Gündem Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz