Trabzonspor
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki  

Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sahina61

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 9:43 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yaklaşık 3.15 dakika sonra oynanacak olan Trabzonspo- Beşiktaş maçınta takımımıza başarılar dilerim...
sahina61

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 6:01 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Takımımıza imza atna Ersun Yanal'a Trabzonspor'a geçireceği günlerde mutlu ve başarılı günler dilerim...
mbakal

MesajTarih: Cmt Ksm 03, 2007 11:08 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Hadi bakalım ersun hocayla ilk galibiyetimiz aldık.Gerisinide bekliyoruz.Şöyle birkaç hafta geçsin yorum yapacağız.Futbola bir bakalımda ona göre...
safak035

MesajTarih: Cmt Ksm 03, 2007 11:11 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ben ankaraspor maçındaki oyundan ümütliyim pek üidim kalmamıştı ama gördümki ersun hoca iyi şeyler yapmaya kararlı yaklaşık 1 senedir ayağa top yapamayan takım artık ayağatop yaparak oynamaya başladı bu bir işarettir

Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder Yazarın web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
sahina61

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2007 9:40 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzonspor'un yetişitrdiği Fatih Tekke Rusyada oynadığı Zenit takımında yaşadığı şampiyonlıktan dolayı tebrik ediyorum. Trabzonspor’da tadamadığı şampiyonluk mutluluğunu Rusya’da yaşayan Fatih Tekke, ilk şampiyonluğuyla büyük mutluluk ve heyecan içerisindedir herhalde...
sahina61

MesajTarih: Çrş Ksm 14, 2007 6:15 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Zenit'te Trabzonspor gibi uzun bir dönem şampiyon olamamıştı.Fakat be sene Fatih tekke ile beraber şampiyonluğa ulaştı.Fayih Tekke, şampiyonluk kupasını alırken şampiyonluğu nasıl yaşayacağımı bilmiyordum demişti.Biz de o kadar futbol oynayıp şampiyonluk tatamamak, ilk defa kazandığınız kupada siz de nasıl bir duygu oluşurdu acaba...
sahina61

MesajTarih: Pts Arl 24, 2007 2:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Beşiktaş, Fenerbahçe ve Galatasaray.Bu takımlarda yerli başarılı futbolculardan bahsediliyor.Futbılcu genç yaşta kendini göstererek adından bolca söz ettiriyorlar.Peki buTrabzonspor'da niye olmuyor.Trabzonspor'da sönmeyen yıldız sadece Gökdenizden bahsediliyor.Bir ara göz bebeği olarak Umut Bulut çıktı.Fakat sonra ne olduysa ortalıktan kayboldu.Gören var mI?...
yilmaz tekke

MesajTarih: Pts Arl 24, 2007 7:19 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

umut bulutmu dedin?sen onu unut.amatör de oynayamayacak bir kapasite de bir futbolcu(benim görüşüm)ts de oynuyor,inanılacak gibi değil.topa vurmaktan aciz zavaallı.*bugs*
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi MSN Messenger
haydar6153

MesajTarih: Cum Oca 04, 2008 2:38 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

uzun zamandr yazmadım hepsinin yerine geçsin..katkısı olan arkadaşlara teşekkür ederim..Trabzonspor’un tarihini camianın moral-motivasyonu açısından inceleyip bunu bir grafiğe döktüğümüzde 04 ocak 2008e denk gelen noktanın ne kadar aşağılarda yer aldığını söylememiz şüphesiz ağza, parmaklara, göze ve beyine fazladan yük bindirecektir. Son günlerin klasik söylemi “Temel fıkrası”ndan ziyade Dallas modlu Türk filmlerine şahane bir doğal set oluşturacak Trabzonspor Kulübü’nde klasik söylemler artık yavaş yavaş rafa kalkmaya başlıyor: “Önümüzdeki maça bakacağız” denir genelde buhranlı günlerde, artık burnumuzun ucunu bile göremiyoruz, daha doğrusu göstermiyorlar.

Trabzonspor’da kongre sürecinde yaşananların camia üzerindeki etkilerini tekrar tekrar belirtmeye gerek yok. Peki genelden özele indirgediğimizde bu yan etkileri, acaba nasıl bir sonuçla karşılaşırız. Elimde mikrofon Taksim Meydanı’nda 100 kişiye sormak biraz fedakarlık ve zaman gerektirdiğinden, kendimi 100 kişi olarak düşündüm ve aynı soruyu kendi kendime 100 kere sordum: Şimdi ne olacak? Bir Trabzonsporlu olarak son olaylardan sonra kendinizi nasıl hissediyorsunuz? Cevap basitmiş aslında: Şimdiye kadar ne olduysa o olacak. Şimdiye kadar kendimi nasıl hissediyorsam azı değil ama fazlası kadar Trabzonsporlu hissediyorum.

Benim gözümde hana uğramış yolcu olarak görünen bir güruh, şark dolaylarından öğrendiği kurnazlıkla, ama en çok da o anın içinde bulunduğu duruma uygun cezbedici sözlerle hancının külahını alıp kafasına geçirip, tam çıkarması gereken zamanda, bu külahta benim güttüğüm keçinin de tüyü var, ben bunu çıkarmam tarzı bir mantıkla daha doğrusu mantıksızlıkla külahı sahiplenirse kendisine verilecek cevap belki o anda olamayacaktır ama olduğu zaman da o an olduğundan daha ağır olacaktır. Peki bu ağırlığa neden olacak kuvvet nereden kaynaklanıyor? Bir bakalım.

Son birkaç gündür duyduğumuz, okuduğumuz, gördüğümüz her satır gelişme sinir sistemimizle tek kale maç yapmaktadır. “Biz”i “diğerleri”nden farklı kılan şey tüm olumsuzluklara rağmen sevdamızı bırakıp kaçmamamızdır. Hani deriz ya sürekli “bu sene değil ama seneye kesin şampiyonuz” diye, siz sanıyor musunuz ki bu alelade bir cümledir? Tabi ki değildir! “Bir buradayız ulan”ın, “biz gitmiyoruz ulan”ın çarşıya, pazara, kahvehaneye, muhabbete uyum sağlamış versiyonudur. Türkiye ligindeki nöbetçi şampiyonların renklerinin oranını hem üzerimizde hem beynimizde artırmak çok zor bir şey değil. Ama korkana… başarının taraftarına… “onlar”a .”onlar” için çok kolay takım taraftarlığı. Her maçın, her şampiyonluğun, her kupanın kesin favorisi(!) çünkü “onlar”; ah bir de babalarına sorsalar eskiyi. “onlar” yani “diğerleri” başarı kazandıkça takımına sahip çıkıyor. “Biz” farklıyız “onlar”dan, farklıyız ulan! Bu takım yenildikçe daha bir coşkuyla trabzonsporlu olmamız lazım. Bu camia en karanlık günlerini yaşarken, bileklerimizi kesip “al ulan işte al Bordo-Mavi” dememiz lazım!. Futboldan zerre anlamayan insanlar yakamıza yapışmışken manav Tuncay amcanın fenerine, bakkal hakkı ustanın beşiktaşına, taksici neşet’in cimbomuna ulu orta, bağıra çağıra, inadına “Trabzonspor parçalar affetmez lan sizi” diye avazımız çıktığınca söylememiz lazım!. Çünkü biz başarının taraftarı değiliz, Tolstoy’un kitaplarından sonraki en önemli klasik olan “biz sevinmek için sevmedik”in yolcularıyız,. Hepiniz tribünlerden yüzü gülerek mi ayrıldı son senelerde, tarifsiz acılar yaşamadık mi hiç, dünyaya, ovaya, bayıra, çayıra, böceğe sövmedik mi? Sadece bir mağlubiyet aldık diye... o pazar akşamı boynu bükü eve gelince formamızı çıkarpıp bi köşeye atarken, “anne formayı yıkama sakın, belki yine lazım olur hemen” deyip, bi sezon ter ve gözyaşından başka su görmemiş olan formayı ertesi maçta üstümüze geçirip, bu sefer daha da beter yenilip dönmedik mi? Vaz mı geçtik Trabzonspor’dan? Geçmedik, geçmeyiz de. Daha çok sevmedik mi? Sevdik, seveceğiz de! Sizi bilmem ama dostlar, ben hiç bu kadar bu seferki gibi “Trabzonsporlu” olmamıştım!
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi
sahina61

MesajTarih: Cum Oca 11, 2008 8:16 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzonsporun bu hali nereye gidiyor.Kırıkkaleyi 5-0 gibi farklı galibiyet alınca sevindik.Ama aradan kısa süre geçtikten sonra Adana Demirspora yenilmemiz bizi perişan etti.Şimdi gruptan çıkmamız çok zor.Peki bu hal nereye kadar gidecek.Bizim yüzümüz ne zaman gülecek...
sahina61

MesajTarih: Pzr Oca 13, 2008 4:50 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzonpora daha sezonun ikinci yarısının ilk maçında Sivasspor mağlubiyeti aldı.Taraftarlara bayağı bir hayal kırıklığına uğratan Trabzonpor ne zaman düzelecek.Neden sıradan bir Anadolu takımı haline gelmeye çalışıyoruz.Bunu anlayabilmiş değilim.Siz anladınız mı?...
sahina61

MesajTarih: Sal Oca 29, 2008 9:54 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

TRABZONSPORu Rizeden Trabzona taşıyan özel bir firmaya ait otobüs, ilk arızanın ardından yaklaşık 10 kilometre gittikten sonra bir kez daha arızalandı. Aynı arızanın tekrarlandığı otobüs, bu kez tamir edilemeyince bordo mavili futbolcular ve teknik kadro, Rize- Trabzon karayolunda kaldı.
Kaptan Hüseyin, memleketi olan Araklı İlçesindeki tanıdıklarından araç istedi. Araklı İlçesinden 3 kamyonet, 1 minibüs gelirken, bordo mavili kafile, bu araçlarla Trabzona hareket etti.
Ersun Yanal, oldukça sinirli görünürken, futbolcuların minibüse binerken birbirleriyle “Aksaray, Aksaray'' diyerek şakalaşması dikkat çekti.

[small]Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/2008/01/29/son/sonspo02.asp?prm=0959562615[/small]

En son sahina61 tarafından Sal Oca 29, 2008 3:27 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi MSN Messenger
ebadullah61

MesajTarih: Sal Oca 29, 2008 11:22 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

işte yönetimin acizliği diyor başka bişi demiyorum
ama ne olursa olsun trabzonspor diyorum
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi
mbakal

MesajTarih: Sal Oca 29, 2008 3:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Ve efsane döndü...
Uzun zaman oldu görüşlerimizi bildirmediğimiz süre.Tekrardan olaya bir el atayım dedim,inşallah iyi etmişimdir...
Öncelikle herkese selam ederim.
Konumuz malum trabzonspor....
Artık maç özetlerini de izlemekten tiksinmeye başladığım,başında yöneticiliği bilmeyen amele tayfası(amele olarak çalışan kardeşlerimizden özür diliyorum) ,sporcuları bir ikisi hariç (asla 3 değil) nerde oynadıklarının farkında olmayan aldıkları parayı hak etmeyen ruhsuz,yeteri kadar takımını destekleyemeyen bir seyirci topluluğu ki bayağı bayağı bir seyirci çünkü bu olanlara kayıtsız kalan anca seyirci olur taraftar değil ve gariban bir teknik heyet ki en suçsuzu o (malzeme yok adam ne yapsın) ve çöküşte bir trabzonspor...
Şöyle bakınca ya buna dur deyecek birileri yokmu diyor insan.Klübü amelelere teslim ettik resmen.Klübü aldıklarında borcu yoktu,şirketleşme halka arz olayına girdiler ordan gelir geldi,yıldızlarımızı sattık ordan gelir geldi,vs. para geldi şimdi diyorlarki klubun borcu cok,20 milyon ytl mi ne öle bişey.E be gerizekalı adamlar bu millet size ve yedi sülalenize küfretse(küfür olayını kesinlikle benimsemiyorum) haksız mı.Demezler mi ne ettiniz bu paraları.Hadi paradan geçtik,Bir takım ayak oyunlarıyla kongreyi ertelediniz ne için biraz daha götürmek için mi?,zaten cok önemli transferler yaptınız malum takım süper oynuyor, e ne işiniz var hala orada...Ayıp değil mi,yazık değil mi bu klube gönül vermiş insanlara...
Stad projesi varmış beyefendilerin,al o stadı .... tövbe tövbe.Avrupa klupleri de dahil olmak üzere trabzon deplasmanını puan alınmaz olarak gören insanlar şimdi trabzon deplasmanından puansız dönene ahmak gözüyle bakıyorlar.Sıradan bir takımdan farkımız yok.Aslında sıradan takımlar bile bizden iyi.Yazık ya vallahi yazık...
Çözüm bulmak lazım
Gelelim yapılabileceklere...benim gürüşüm;
En basiti futbolcuların belki gökdeniz(o da belki),alt yapıdan yeni gelenler ve 21 yaş alti hariç hepsini satış listesine koymak.....
Klübe kalıcı ve düzenli gelir getirecek projeler hazırlamak.....
Gençlere yatırım yapıp,birkaç yıl sabredip verim beklemek.....
Şu 3 büyüklerden gönderilen angarya topçuları almaktan vazgeçmek(dikkat edilirse 3 büyük diyorum artık büyüklüğümüz kalmadı).....
Avrupa yerine yaşam standartları türkiye ve trabzon şehrinden düşük yerlerden transfer yapmak.....
EE bu kadar anlattım yeter,Yarın öbür gün bende başkan adayı olacağım projelerimin hepsini anlatırsam olmaz di mi ama.Bu amelelerden zeka olarak maşallah bir eksiğim yok...
Şimdilik bana müsade şu yeni yönetimi bir görelim hele...
Hadi eyvallah...
sahina61

MesajTarih: Çrş Oca 30, 2008 2:33 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Gazetelerde okuyoruz Manisaspor transfer yaptı,Bursaspor futbolcu aldı diye.Trabzonsporda hala daha oyuncu alımı yok.Sadece hedef 9 Şubattaki kongre.Kongrenin bu tarihe atılması çok yanlış bir tarih oldu.Çünkü, transfer zamanı geçiyor.Futbolcu maalesef ki alınamıyor.6 Şubatta oyuncu alımı bitiyor.Sayın başkan nasıl durabiliyor şahsen hayret ediyorum.Taraftarın tepkisini göremiyor mu.Kulağına kim pamuk tıkadı ki?...
Önceki mesajları göster:   

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Yeşilalan & Baltacılı Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Trabzonspor Hakkında Sizin Yorumlarınız Tüm zamanlar GMT
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız