nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
myefsane

Kayt: 03 Arl 2006

MesajTarih: Pr Oca 29, 2009 10:05 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ýsrail Cumhurbaþkaný Peres'in açýklamalarýný protesto eden ve ve oturum baþkanýnýn kendisine kýsýtlý söz verdiðini söyleyen Baþbakan Recep Tayyip Erdoðan, "Benim için Davos bitmiþtir" dedi ve oturumu terk etti.

Ýsrail Cumhurbaþkaný Peres'in yaklaþýk 25 dakika konuþtuðunu, kendisine 12 dakika süre verildiðini söyleyen Erdoðan, Peres'in sürekli kendisine dönerek yüksek sesle konuþmasýna tepki gösterdi. Peres'i eleþtiren Erdoðan, "Sayýn Peres benden yaþlýsýn. Sesin çok yüksek çýkýyor. Çünkü bunun nedeni suçluluk psikolojisidir" dedi.

Erdoðan, "Ben, 'Filistin'e tanklarýn üstünde girmeyi seviyorum' diyen Ýsrail baþbakanlarý gördüm' ifadelerini kaydetti. "Zulme alkýþ tutanlarý da kýnýyorum" diyen Erdoðan, Tevrat'ýn 6. maddesinde "öldürmeyeceksin" dendiðini anlatýrken, oturum baþkaný kendisine müdahale etti.

Durumu protesto eden Baþbakan Erdoðan, "Benim için Davos bitmiþtir, bundan sonra da Davos'a gelmem" dedi.

Ýzlemek için Týklayýn

Kaynak
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Cmt Oca 31, 2009 11:37 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Cevabý tüm dünyayý olumlu bir þekilde ayaða kaldýrdý.Bu iþ casaret iþi.Bize bu olumlu bir þekilde yansýr inþallah.Ayrýca bugün gazetede görüdüðüm fotoðraf beni etkilemiþti.Gazze de cuma namazý çýkýþý Türk bayraklarý ile çekilmiþ resim vardý...

En son sahina61 tarafndan Cmt Oca 31, 2009 11:38 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Gündem Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz