Trabzonspor
Sayfaya git nceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki  

nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Pts ub 11, 2008 2:10 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

15 yýl aradan sonra, Trabzonspor baþkanlýðýna oturan Sadri Þener Trabzonspor için hayýrlý uðurlu olsun...
yasin_lort

Kayt: 28 May 2007

MesajTarih: r ub 13, 2008 8:30 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

mehmet kanka gene el atmýýsn trabzon sayfasýna Smile neyse yený baþkan sadrý þener tüm trabzon camýasýna hayýrlý olsun þimdi bir sey yazmýyacam bakalým bu baþkan nasýl biri yorumlarýmý ýlerleyen haftalarda bulursunuzz herkese sevgýlerle
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
sahina61

MesajTarih: r ub 20, 2008 7:30 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Trabzonspor yeniden diriliþe geçti.Bunda yeni yönetimin etkisi büyük.Yeni bir kan,yeni bir para kaynaðý geldi.Futbolcular yeni gelen yönetimin gözüne girmek için çabalýyorlar.Bu çaba sonucunda baþta yönetim olmak üzere Trabzonspor taraftarlarýnda ve gönül verenlerde sevinç yumaðý oluþturdu.Kýrýlgan taraftar alýnan iki galibiyet sonucunda tekrar barýþmýþtý takýmla.Oluþan geliþmelerden memnun kalan futbocularda idmalarý neþeli geçmekte.
Takýmda yeni bir heyecan var.Bu heyecanýn getirdiði istekle futbolcular elinden geleni yapýyorlar.
Bu heyecan ne kadar sürecek onu ileri günler ve oynanan maçlar gösterecek.
Sadri Þenerin "þampiyonluk sözü veremem" sözü beni çok etkiledi.Çünkü takýmýmýzýn baþarýsýný herkesin istediði gibi baþkan daha çok istiyor.Baþkan þampiyonluk sözünü kesin yargýya çevirerek biz seneye þampiyon olacaðýz diyerek bizleri umutsuz bir yolculuða çýkarmadý.Herþey yavaþ yavaþ.Birden beþinci merdivene atlayabilirmisiniz.Önce bir ve ikinci merdivene çýkalým gerisi gelir inþallah.Ama önce dediðim gibi ilkler...
Temennimiz, Trabzonspor uzun süre geçmeden eski yýllarda ki performansýna kavuþmasýdýr...

En son sahina61 tarafndan r ub 20, 2008 7:54 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
ahmetyuce

Kayt: 24 Arl 2007

MesajTarih: r ub 20, 2008 7:07 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

trabzonspor baþarýya ziya doðanýn defansý ersun yanalýn hucum anlayýþýyla baþarýlý olur yeni baþkan alt yapýya önem verip takýma gençleri kazandýrmalýn öze dönmeliyiz selamlar
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
mbakal

Kayt: 22 May 2006

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 3:17 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Selamlar...
Ýnternetten trabzonda yayýmlanan yerel gazetelere bakýyordum geçen gün ne var ne yok memlekette diye...
Spor sayfasýnda gezinirken futbolcularýmýza ödenen rakamlarý,önceki yönetimin yolsuzluklarýný falan okudum.Yazýklar olsun demekten baþka birþey diyemedim.
Futbolculara gelince yýllýk aldýklarý ücretleri okuyunca 'lan yuh dedim' baþka biþey dýyemedým.Harbiden hepsini kovmak lazýmda iþte yapan yok
Yeni yönetime gelince baþlangýç olarak ekonomik önlemler almasý,akýllý ve mantýklý basýn demeçleriyle þimdilik mükemmel gidiyorlar.Özellikle anlattýklarý transfer politikalarý çok mantýklý.Yarar saðlayabileceði düþüncesindeyim.Birde okuduðum kadarýyla futbolcularýn birçoguna þu an aldýklarý ücretten daha düþük yený kontratlar önereceklermiþ ki gayet mantýklý,yoksa deðil fatih hepsini satsakta yakýnda borç batagýndan cýkamayacagýz.Aldýklarý rakamlarý 3 büyüklerde alabilmeleri imkansýz gibi...Çünkü o kalitede oyuncu deðiller...
Yeni yönetime inanýyorum.Ýnanmak istiyorum...Belki þampiyonluk konusunda hemen çözüm üretemzler ama en azýndan klubü ersenin gitmesi,musampa ve diðer kaçýþlarda yaþanan sorunlarla uefa ya götürmezler...Adam akýllý bir yönetim sergilerler ki bence gayet iyi becerecekler bu iþi...
Herkese selam ve saygýlar
ahmetyuce

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 8:39 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ÖZE DÖNMEDÝKÇE ÞAMPÝYONLUÐU UNUTUN ELÝN OÐLU SÝZE ÞAMPÝYONLUK YAÞATMAZ PARAYA BAKAR GERCEK KARADENÝZLÝ FUTBOLCUDA PARA ÝKÝNCÝ PLANDADIR KAZANMA HIRSI AZÝM MÜCADELE ÖN PLANDADIR BAKIN ÞAMPÝYONLUKLARIMIZA NASIL KAZANILDI
Baa dn
sahina61

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 10:44 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Bir sevdadýr Trabzonspor.Ne kadar aldýðý sonuçlarla üzse de bizi vazgeçemeyiz ondan.
Daha sezonun bitimine 10 maç daha kalmasýna raðmen sene baþýnda þampiyonluk umutlarý olan takýmýmýzýn Avrupaya gitme umudunu da yitirdi.6. sýrada olan Kayserisporla aramýzda 13 puan fark
var.Kayserispor baþarýlý bir grafik çizmekte.Trabzonspor þampiyonluk umutlarýný seneye býraktý.
Her sezon olduðu gibi bu sezonda hüsrana uðradýk.Artýk her sezonun sonunda dediðimiz gibi seneye inþallah…

En son sahina61 tarafndan Sal Mar 04, 2008 11:03 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
ahmetyuce

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 11:28 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

seneye seneye bitmez bu seneler biraz zor bari sivas olsada biraz sevinsek
Baa dn
mbakal

Kayt: 22 May 2006

MesajTarih: Sal Mar 11, 2008 2:35 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Evet gazetelerin yazdýðýna göre Gökdeniz gitti...
Konu hakkýndaki görüþlerimi belirtmek istedim.
Bence satýlmasý doðru bir karar ama çünkü bu iþin birde amasý olmalý deðil mi?
Þimdi zaten kadro olarak cok yetersiz bir kadro ile çabalýyoruz.Gökdenizi de iyi bir rakama sattýlar hayýrlý olsun.Amasýna gelince...
Yönetim gökdeniz gibi önemli bir futbolcuyu satabiliyorsa,takýmýmýzda bulunan gereksiz ve kalabalýk yaratan takýma hiçbir katkýsý bulunmayan angarya futbolcularýn hepsini satmasý veya yýl sonunda yollarýný ayýrmasý lazým...Amasý bu
Kadroda kalmayý hak eden gençler ve onun haricinde bir iki futbolcu asla üç deðil, hepsinin gitmesi lazým ki yani bir sistem oluþturulabilirsin...
Ve baþarýya aç kendini kanýtlamak isteyen geçlerle süslemek lazým takýmý...
belki ilk yýl zorlanýrlar ama birbirlerini tanýyýnca bir iskelet kadro oluþturulmuþ olur ve birkaç sene içinde baþarýda gelir...
hayýrlýsý olsun
sahina61

MesajTarih: Cum Mar 14, 2008 8:57 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Yýldýz futbolculardan Önce Fatih Tekke þimdi de Gökdeniz Karadeniz Rus takýmlarýna transfer oldu.Sanki takýmý Gökdeniz ayakta tutuyordu.O da gidince takýmýmýz þu anda ne yapacak bilemiyorum.Yaklaþýk 9 seneden beri ter döken Gökdeniz, Trabzonsporda eksiklik oluþturacaðý kesin.
Bugünden sonra takýmda ne gibi deðiþiklikler olacaðý merak konusu.Trabzonsporda kimin kahraman olacaðýný kestiremiyorum.Gökdeniz gitmeden önce o idi.Bakalým þimdi kim olacak...

En son sahina61 tarafndan Cum Mar 14, 2008 8:59 am tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
sahina61

MesajTarih: Cum Mar 28, 2008 8:50 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Bu yýl Trabzonspor istediði baþarýya ulaþamadý.Ben seneye daha tatmin edici sonuçlar alacaðýna inanýyorm.
Bu yýl Baþiktaþ takýmý gündemin içersinde kalmadan sessiz bir þekilde zirveye týrmandý.Þuanda da þampiyonluða oynamakta.Beþiktaþýn bu zaferi kazanmasýnda içerde oynanan oyunlarýn dýþa vurulmamasý olabilir.
Gelecek sezon Trabzonsporda ayný bir grafiki bekliyoruz.Artýk bu gidiþata seneye alacaðýmýz baþarýlarla dur diyelim.ama þuna inanýyorum Trabzonspor gelecek sezon þampiyonluk yarýþýnda daha iddialý konumda olacaðýna inanýyorum...
ahmetyuce

MesajTarih: Cum Mar 28, 2008 11:48 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

bence 1nci ligde nekadar trabzonlu oyunçu varsa seçilip alýnmalý bize hýrslý savaþan yenilgiyi hazmedemeyen futbolcu lazým sevdalý tutkulu olmasý gerekir eski þampiyonluklar böyle kazanýlmýþtýr
Baa dn
sahina61

MesajTarih: Sal Nis 01, 2008 7:55 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Rusya da 3.hafta geride býrakýlýrken Gökdenizli Rubin Kazan Zenit karþýsýnda 3-1 kazandý.2 gol atan ve bir de asist yapan Gökdeniz takýma 3 puan kazandýrdý.Gökdenize önündeki maçlarda baþarýlar dilerim...
ismet_tosun

Kayt: 03 ub 2007

MesajTarih: Pts Nis 07, 2008 9:49 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

bir gazetenin araþtýrmasýna göre süper ligde top koþturan futbolcularýn çoðu trabzonlu veya trabzon doðumluymuþ. sadece bu istatistike bakarsak þehrimizin futbolcu yetiþtirmede ne derece verimli olduðunu anlarýz. fakat gelin görün ki hala saðdan soldan futbolcu transfer ediyoruz. bence 3-4 iyi transfer ile alt yapýlardan seçilecek geleceðin yýldýz adaylarýyla baþarýya ulaþmak kaçýnýlmaz...
SESSÝZ YAÞADIM KÝM BENÝ NERDEN BÝLECEKTÝR
.
Baa dn
sahina61

MesajTarih: Sal Nis 08, 2008 7:02 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Bu araþtýrma eðer doðruysa çok güzel bir duygu fakat baþarý Trabzonspor baþarýya ulaþamadýysa diðerlerinin fazla önemi yok ki.Bu önemin eksikliðinide çeþitli takýmlarda oynayan oyuncularýn bizim bilmememiz.Bizim bilmediðimiz baþarý da ne kadar olursa olsun, takýmýmýzýn geliþmesinde baarýlý olmasýnda pek etken olmaz....
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Trabzonspor Hakkýnda Sizin Yorumlarýnýz Tm zamanlar GMT
Sayfaya git nceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz