Trabzonspor
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki  

Önceki başlık :: Sonraki başlık  
Yazar Mesaj
sahina61

MesajTarih: Pts Şub 11, 2008 2:10 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

15 yıl aradan sonra, Trabzonspor başkanlığına oturan Sadri Şener Trabzonspor için hayırlı uğurlu olsun...
yasin_lort

MesajTarih: Çrş Şub 13, 2008 8:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

mehmet kanka gene el atmıısn trabzon sayfasına Smile neyse yenı başkan sadrı şener tüm trabzon camıasına hayırlı olsun şimdi bir sey yazmıyacam bakalım bu başkan nasıl biri yorumlarımı ılerleyen haftalarda bulursunuzz herkese sevgılerle
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
sahina61

MesajTarih: Çrş Şub 20, 2008 7:30 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Trabzonspor yeniden dirilişe geçti.Bunda yeni yönetimin etkisi büyük.Yeni bir kan,yeni bir para kaynağı geldi.Futbolcular yeni gelen yönetimin gözüne girmek için çabalıyorlar.Bu çaba sonucunda başta yönetim olmak üzere Trabzonspor taraftarlarında ve gönül verenlerde sevinç yumağı oluşturdu.Kırılgan taraftar alınan iki galibiyet sonucunda tekrar barışmıştı takımla.Oluşan gelişmelerden memnun kalan futbocularda idmaları neşeli geçmekte.
Takımda yeni bir heyecan var.Bu heyecanın getirdiği istekle futbolcular elinden geleni yapıyorlar.
Bu heyecan ne kadar sürecek onu ileri günler ve oynanan maçlar gösterecek.
Sadri Şenerin "şampiyonluk sözü veremem" sözü beni çok etkiledi.Çünkü takımımızın başarısını herkesin istediği gibi başkan daha çok istiyor.Başkan şampiyonluk sözünü kesin yargıya çevirerek biz seneye şampiyon olacağız diyerek bizleri umutsuz bir yolculuğa çıkarmadı.Herşey yavaş yavaş.Birden beşinci merdivene atlayabilirmisiniz.Önce bir ve ikinci merdivene çıkalım gerisi gelir inşallah.Ama önce dediğim gibi ilkler...
Temennimiz, Trabzonspor uzun süre geçmeden eski yıllarda ki performansına kavuşmasıdır...

En son sahina61 tarafından Çrş Şub 20, 2008 7:54 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi MSN Messenger
ahmetyuce

MesajTarih: Çrş Şub 20, 2008 7:07 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

trabzonspor başarıya ziya doğanın defansı ersun yanalın hucum anlayışıyla başarılı olur yeni başkan alt yapıya önem verip takıma gençleri kazandırmalın öze dönmeliyiz selamlar
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder AIM Adresi MSN Messenger
mbakal

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 3:17 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Selamlar...
İnternetten trabzonda yayımlanan yerel gazetelere bakıyordum geçen gün ne var ne yok memlekette diye...
Spor sayfasında gezinirken futbolcularımıza ödenen rakamları,önceki yönetimin yolsuzluklarını falan okudum.Yazıklar olsun demekten başka birşey diyemedim.
Futbolculara gelince yıllık aldıkları ücretleri okuyunca 'lan yuh dedim' başka bişey dıyemedım.Harbiden hepsini kovmak lazımda işte yapan yok
Yeni yönetime gelince başlangıç olarak ekonomik önlemler alması,akıllı ve mantıklı basın demeçleriyle şimdilik mükemmel gidiyorlar.Özellikle anlattıkları transfer politikaları çok mantıklı.Yarar sağlayabileceği düşüncesindeyim.Birde okuduğum kadarıyla futbolcuların birçoguna şu an aldıkları ücretten daha düşük yenı kontratlar önereceklermiş ki gayet mantıklı,yoksa değil fatih hepsini satsakta yakında borç batagından cıkamayacagız.Aldıkları rakamları 3 büyüklerde alabilmeleri imkansız gibi...Çünkü o kalitede oyuncu değiller...
Yeni yönetime inanıyorum.İnanmak istiyorum...Belki şampiyonluk konusunda hemen çözüm üretemzler ama en azından klubü ersenin gitmesi,musampa ve diğer kaçışlarda yaşanan sorunlarla uefa ya götürmezler...Adam akıllı bir yönetim sergilerler ki bence gayet iyi becerecekler bu işi...
Herkese selam ve saygılar
ahmetyuce

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 8:39 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

ÖZE DÖNMEDİKÇE ŞAMPİYONLUĞU UNUTUN ELİN OĞLU SİZE ŞAMPİYONLUK YAŞATMAZ PARAYA BAKAR GERCEK KARADENİZLİ FUTBOLCUDA PARA İKİNCİ PLANDADIR KAZANMA HIRSI AZİM MÜCADELE ÖN PLANDADIR BAKIN ŞAMPİYONLUKLARIMIZA NASIL KAZANILDI
Başa dön
sahina61

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 10:44 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bir sevdadır Trabzonspor.Ne kadar aldığı sonuçlarla üzse de bizi vazgeçemeyiz ondan.
Daha sezonun bitimine 10 maç daha kalmasına rağmen sene başında şampiyonluk umutları olan takımımızın Avrupaya gitme umudunu da yitirdi.6. sırada olan Kayserisporla aramızda 13 puan fark
var.Kayserispor başarılı bir grafik çizmekte.Trabzonspor şampiyonluk umutlarını seneye bıraktı.
Her sezon olduğu gibi bu sezonda hüsrana uğradık.Artık her sezonun sonunda dediğimiz gibi seneye inşallah…

En son sahina61 tarafından Sal Mar 04, 2008 11:03 pm tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
Kullanıcının profilini görüntüle Özel mesaj gönder E-posta gönder AIM Adresi MSN Messenger
ahmetyuce

MesajTarih: Sal Mar 04, 2008 11:28 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

seneye seneye bitmez bu seneler biraz zor bari sivas olsada biraz sevinsek
Başa dön
mbakal

MesajTarih: Sal Mar 11, 2008 2:35 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Evet gazetelerin yazdığına göre Gökdeniz gitti...
Konu hakkındaki görüşlerimi belirtmek istedim.
Bence satılması doğru bir karar ama çünkü bu işin birde aması olmalı değil mi?
Şimdi zaten kadro olarak cok yetersiz bir kadro ile çabalıyoruz.Gökdenizi de iyi bir rakama sattılar hayırlı olsun.Amasına gelince...
Yönetim gökdeniz gibi önemli bir futbolcuyu satabiliyorsa,takımımızda bulunan gereksiz ve kalabalık yaratan takıma hiçbir katkısı bulunmayan angarya futbolcuların hepsini satması veya yıl sonunda yollarını ayırması lazım...Aması bu
Kadroda kalmayı hak eden gençler ve onun haricinde bir iki futbolcu asla üç değil, hepsinin gitmesi lazım ki yani bir sistem oluşturulabilirsin...
Ve başarıya aç kendini kanıtlamak isteyen geçlerle süslemek lazım takımı...
belki ilk yıl zorlanırlar ama birbirlerini tanıyınca bir iskelet kadro oluşturulmuş olur ve birkaç sene içinde başarıda gelir...
hayırlısı olsun
sahina61

MesajTarih: Cum Mar 14, 2008 8:57 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Yıldız futbolculardan Önce Fatih Tekke şimdi de Gökdeniz Karadeniz Rus takımlarına transfer oldu.Sanki takımı Gökdeniz ayakta tutuyordu.O da gidince takımımız şu anda ne yapacak bilemiyorum.Yaklaşık 9 seneden beri ter döken Gökdeniz, Trabzonsporda eksiklik oluşturacağı kesin.
Bugünden sonra takımda ne gibi değişiklikler olacağı merak konusu.Trabzonsporda kimin kahraman olacağını kestiremiyorum.Gökdeniz gitmeden önce o idi.Bakalım şimdi kim olacak...

En son sahina61 tarafından Cum Mar 14, 2008 8:59 am tarihinde değiştirildi, toplam 1 kere değiştirildi
Başa dön
sahina61

MesajTarih: Cum Mar 28, 2008 8:50 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu yıl Trabzonspor istediği başarıya ulaşamadı.Ben seneye daha tatmin edici sonuçlar alacağına inanıyorm.
Bu yıl Başiktaş takımı gündemin içersinde kalmadan sessiz bir şekilde zirveye tırmandı.Şuanda da şampiyonluğa oynamakta.Beşiktaşın bu zaferi kazanmasında içerde oynanan oyunların dışa vurulmaması olabilir.
Gelecek sezon Trabzonsporda aynı bir grafiki bekliyoruz.Artık bu gidişata seneye alacağımız başarılarla dur diyelim.ama şuna inanıyorum Trabzonspor gelecek sezon şampiyonluk yarışında daha iddialı konumda olacağına inanıyorum...
ahmetyuce

MesajTarih: Cum Mar 28, 2008 11:48 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bence 1nci ligde nekadar trabzonlu oyunçu varsa seçilip alınmalı bize hırslı savaşan yenilgiyi hazmedemeyen futbolcu lazım sevdalı tutkulu olması gerekir eski şampiyonluklar böyle kazanılmıştır
Başa dön
sahina61

MesajTarih: Sal Nis 01, 2008 7:55 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Rusya da 3.hafta geride bırakılırken Gökdenizli Rubin Kazan Zenit karşısında 3-1 kazandı.2 gol atan ve bir de asist yapan Gökdeniz takıma 3 puan kazandırdı.Gökdenize önündeki maçlarda başarılar dilerim...
ismet_tosun

MesajTarih: Pts Nis 07, 2008 9:49 pm    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

bir gazetenin araştırmasına göre süper ligde top koşturan futbolcuların çoğu trabzonlu veya trabzon doğumluymuş. sadece bu istatistike bakarsak şehrimizin futbolcu yetiştirmede ne derece verimli olduğunu anlarız. fakat gelin görün ki hala sağdan soldan futbolcu transfer ediyoruz. bence 3-4 iyi transfer ile alt yapılardan seçilecek geleceğin yıldız adaylarıyla başarıya ulaşmak kaçınılmaz...
SESSİZ YAŞADIM KİM BENİ NERDEN BİLECEKTİR
.
Başa dön
sahina61

MesajTarih: Sal Nis 08, 2008 7:02 am    Mesaj konusu: Alıntıyla Cevap Gönder

Bu araştırma eğer doğruysa çok güzel bir duygu fakat başarı Trabzonspor başarıya ulaşamadıysa diğerlerinin fazla önemi yok ki.Bu önemin eksikliğinide çeşitli takımlarda oynayan oyuncuların bizim bilmememiz.Bizim bilmediğimiz başarı da ne kadar olursa olsun, takımımızın gelişmesinde baarılı olmasında pek etken olmaz....
Önceki mesajları göster:   

Yeni başlık gönder   Başlığa cevap gönder    Yeşilalan & Baltacılı Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Trabzonspor Hakkında Sizin Yorumlarınız Tüm zamanlar GMT
Sayfaya git Önceki  1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
2. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Geçiş Yap:  
Bu forumda yeni başlıklar açamazsınız
Bu forumdaki başlıklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı değiştiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarınızı silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsınız