Trabzonspor
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki  

nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: Cmt Ekm 20, 2007 9:43 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Yaklaþýk 3.15 dakika sonra oynanacak olan Trabzonspo- Beþiktaþ maçýnta takýmýmýza baþarýlar dilerim...
sahina61

MesajTarih: Cmt Ekm 27, 2007 6:01 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Takýmýmýza imza atna Ersun Yanal'a Trabzonspor'a geçireceði günlerde mutlu ve baþarýlý günler dilerim...
mbakal

Kayt: 22 May 2006

MesajTarih: Cmt Ksm 03, 2007 11:08 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Hadi bakalým ersun hocayla ilk galibiyetimiz aldýk.Gerisinide bekliyoruz.Þöyle birkaç hafta geçsin yorum yapacaðýz.Futbola bir bakalýmda ona göre...
safak035

Kayt: 17 Ksm 2006

MesajTarih: Cmt Ksm 03, 2007 11:11 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ben ankaraspor maçýndaki oyundan ümütliyim pek üidim kalmamýþtý ama gördümki ersun hoca iyi þeyler yapmaya kararlý yaklaþýk 1 senedir ayaða top yapamayan takým artýk ayaðatop yaparak oynamaya baþladý bu bir iþarettir

Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
sahina61

MesajTarih: Sal Ksm 13, 2007 9:40 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Trabzonspor'un yetiþitrdiði Fatih Tekke Rusyada oynadýðý Zenit takýmýnda yaþadýðý þampiyonlýktan dolayý tebrik ediyorum. Trabzonspor’da tadamadýðý þampiyonluk mutluluðunu Rusya’da yaþayan Fatih Tekke, ilk þampiyonluðuyla büyük mutluluk ve heyecan içerisindedir herhalde...
sahina61

MesajTarih: r Ksm 14, 2007 6:15 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Zenit'te Trabzonspor gibi uzun bir dönem þampiyon olamamýþtý.Fakat be sene Fatih tekke ile beraber þampiyonluða ulaþtý.Fayih Tekke, þampiyonluk kupasýný alýrken þampiyonluðu nasýl yaþayacaðýmý bilmiyordum demiþti.Biz de o kadar futbol oynayýp þampiyonluk tatamamak, ilk defa kazandýðýnýz kupada siz de nasýl bir duygu oluþurdu acaba...
sahina61

MesajTarih: Pts Arl 24, 2007 2:19 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Beþiktaþ, Fenerbahçe ve Galatasaray.Bu takýmlarda yerli baþarýlý futbolculardan bahsediliyor.Futbýlcu genç yaþta kendini göstererek adýndan bolca söz ettiriyorlar.Peki buTrabzonspor'da niye olmuyor.Trabzonspor'da sönmeyen yýldýz sadece Gökdenizden bahsediliyor.Bir ara göz bebeði olarak Umut Bulut çýktý.Fakat sonra ne olduysa ortalýktan kayboldu.Gören var mI?...
yilmaz tekke

Kayt: 28 Ksm 2006

MesajTarih: Pts Arl 24, 2007 7:19 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

umut bulutmu dedin?sen onu unut.amatör de oynayamayacak bir kapasite de bir futbolcu(benim görüþüm)ts de oynuyor,inanýlacak gibi deðil.topa vurmaktan aciz zavaallý.*bugs*
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi MSN Messenger
haydar6153

Kayt: 09 Tem 2006

MesajTarih: Cum Oca 04, 2008 2:38 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

uzun zamandr yazmadým hepsinin yerine geçsin..katkýsý olan arkadaþlara teþekkür ederim..Trabzonspor’un tarihini camianýn moral-motivasyonu açýsýndan inceleyip bunu bir grafiðe döktüðümüzde 04 ocak 2008e denk gelen noktanýn ne kadar aþaðýlarda yer aldýðýný söylememiz þüphesiz aðza, parmaklara, göze ve beyine fazladan yük bindirecektir. Son günlerin klasik söylemi “Temel fýkrasý”ndan ziyade Dallas modlu Türk filmlerine þahane bir doðal set oluþturacak Trabzonspor Kulübü’nde klasik söylemler artýk yavaþ yavaþ rafa kalkmaya baþlýyor: “Önümüzdeki maça bakacaðýz” denir genelde buhranlý günlerde, artýk burnumuzun ucunu bile göremiyoruz, daha doðrusu göstermiyorlar.

Trabzonspor’da kongre sürecinde yaþananlarýn camia üzerindeki etkilerini tekrar tekrar belirtmeye gerek yok. Peki genelden özele indirgediðimizde bu yan etkileri, acaba nasýl bir sonuçla karþýlaþýrýz. Elimde mikrofon Taksim Meydaný’nda 100 kiþiye sormak biraz fedakarlýk ve zaman gerektirdiðinden, kendimi 100 kiþi olarak düþündüm ve ayný soruyu kendi kendime 100 kere sordum: Þimdi ne olacak? Bir Trabzonsporlu olarak son olaylardan sonra kendinizi nasýl hissediyorsunuz? Cevap basitmiþ aslýnda: Þimdiye kadar ne olduysa o olacak. Þimdiye kadar kendimi nasýl hissediyorsam azý deðil ama fazlasý kadar Trabzonsporlu hissediyorum.

Benim gözümde hana uðramýþ yolcu olarak görünen bir güruh, þark dolaylarýndan öðrendiði kurnazlýkla, ama en çok da o anýn içinde bulunduðu duruma uygun cezbedici sözlerle hancýnýn külahýný alýp kafasýna geçirip, tam çýkarmasý gereken zamanda, bu külahta benim güttüðüm keçinin de tüyü var, ben bunu çýkarmam tarzý bir mantýkla daha doðrusu mantýksýzlýkla külahý sahiplenirse kendisine verilecek cevap belki o anda olamayacaktýr ama olduðu zaman da o an olduðundan daha aðýr olacaktýr. Peki bu aðýrlýða neden olacak kuvvet nereden kaynaklanýyor? Bir bakalým.

Son birkaç gündür duyduðumuz, okuduðumuz, gördüðümüz her satýr geliþme sinir sistemimizle tek kale maç yapmaktadýr. “Biz”i “diðerleri”nden farklý kýlan þey tüm olumsuzluklara raðmen sevdamýzý býrakýp kaçmamamýzdýr. Hani deriz ya sürekli “bu sene deðil ama seneye kesin þampiyonuz” diye, siz sanýyor musunuz ki bu alelade bir cümledir? Tabi ki deðildir! “Bir buradayýz ulan”ýn, “biz gitmiyoruz ulan”ýn çarþýya, pazara, kahvehaneye, muhabbete uyum saðlamýþ versiyonudur. Türkiye ligindeki nöbetçi þampiyonlarýn renklerinin oranýný hem üzerimizde hem beynimizde artýrmak çok zor bir þey deðil. Ama korkana… baþarýnýn taraftarýna… “onlar”a .”onlar” için çok kolay takým taraftarlýðý. Her maçýn, her þampiyonluðun, her kupanýn kesin favorisi(!) çünkü “onlar”; ah bir de babalarýna sorsalar eskiyi. “onlar” yani “diðerleri” baþarý kazandýkça takýmýna sahip çýkýyor. “Biz” farklýyýz “onlar”dan, farklýyýz ulan! Bu takým yenildikçe daha bir coþkuyla trabzonsporlu olmamýz lazým. Bu camia en karanlýk günlerini yaþarken, bileklerimizi kesip “al ulan iþte al Bordo-Mavi” dememiz lazým!. Futboldan zerre anlamayan insanlar yakamýza yapýþmýþken manav Tuncay amcanýn fenerine, bakkal hakký ustanýn beþiktaþýna, taksici neþet’in cimbomuna ulu orta, baðýra çaðýra, inadýna “Trabzonspor parçalar affetmez lan sizi” diye avazýmýz çýktýðýnca söylememiz lazým!. Çünkü biz baþarýnýn taraftarý deðiliz, Tolstoy’un kitaplarýndan sonraki en önemli klasik olan “biz sevinmek için sevmedik”in yolcularýyýz,. Hepiniz tribünlerden yüzü gülerek mi ayrýldý son senelerde, tarifsiz acýlar yaþamadýk mi hiç, dünyaya, ovaya, bayýra, çayýra, böceðe sövmedik mi? Sadece bir maðlubiyet aldýk diye... o pazar akþamý boynu bükü eve gelince formamýzý çýkarpýp bi köþeye atarken, “anne formayý yýkama sakýn, belki yine lazým olur hemen” deyip, bi sezon ter ve gözyaþýndan baþka su görmemiþ olan formayý ertesi maçta üstümüze geçirip, bu sefer daha da beter yenilip dönmedik mi? Vaz mý geçtik Trabzonspor’dan? Geçmedik, geçmeyiz de. Daha çok sevmedik mi? Sevdik, seveceðiz de! Sizi bilmem ama dostlar, ben hiç bu kadar bu seferki gibi “Trabzonsporlu” olmamýþtým!
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi
sahina61

MesajTarih: Cum Oca 11, 2008 8:16 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Trabzonsporun bu hali nereye gidiyor.Kýrýkkaleyi 5-0 gibi farklý galibiyet alýnca sevindik.Ama aradan kýsa süre geçtikten sonra Adana Demirspora yenilmemiz bizi periþan etti.Þimdi gruptan çýkmamýz çok zor.Peki bu hal nereye kadar gidecek.Bizim yüzümüz ne zaman gülecek...
sahina61

MesajTarih: Pzr Oca 13, 2008 4:50 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Trabzonpora daha sezonun ikinci yarýsýnýn ilk maçýnda Sivasspor maðlubiyeti aldý.Taraftarlara bayaðý bir hayal kýrýklýðýna uðratan Trabzonpor ne zaman düzelecek.Neden sýradan bir Anadolu takýmý haline gelmeye çalýþýyoruz.Bunu anlayabilmiþ deðilim.Siz anladýnýz mý?...
sahina61

MesajTarih: Sal Oca 29, 2008 9:54 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

TRABZONSPORu Rizeden Trabzona taþýyan özel bir firmaya ait otobüs, ilk arýzanýn ardýndan yaklaþýk 10 kilometre gittikten sonra bir kez daha arýzalandý. Ayný arýzanýn tekrarlandýðý otobüs, bu kez tamir edilemeyince bordo mavili futbolcular ve teknik kadro, Rize- Trabzon karayolunda kaldý.
Kaptan Hüseyin, memleketi olan Araklý Ýlçesindeki tanýdýklarýndan araç istedi. Araklý Ýlçesinden 3 kamyonet, 1 minibüs gelirken, bordo mavili kafile, bu araçlarla Trabzona hareket etti.
Ersun Yanal, oldukça sinirli görünürken, futbolcularýn minibüse binerken birbirleriyle “Aksaray, Aksaray'' diyerek þakalaþmasý dikkat çekti.

[small]Kaynak:http://www.milliyet.com.tr/2008/01/29/son/sonspo02.asp?prm=0959562615[/small]

En son sahina61 tarafndan Sal Oca 29, 2008 3:27 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi MSN Messenger
ebadullah61

Kayt: 18 Au 2006

MesajTarih: Sal Oca 29, 2008 11:22 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

iþte yönetimin acizliði diyor baþka biþi demiyorum
ama ne olursa olsun trabzonspor diyorum
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi
mbakal

Kayt: 22 May 2006

MesajTarih: Sal Oca 29, 2008 3:44 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ve efsane döndü...
Uzun zaman oldu görüþlerimizi bildirmediðimiz süre.Tekrardan olaya bir el atayým dedim,inþallah iyi etmiþimdir...
Öncelikle herkese selam ederim.
Konumuz malum trabzonspor....
Artýk maç özetlerini de izlemekten tiksinmeye baþladýðým,baþýnda yöneticiliði bilmeyen amele tayfasý(amele olarak çalýþan kardeþlerimizden özür diliyorum) ,sporcularý bir ikisi hariç (asla 3 deðil) nerde oynadýklarýnýn farkýnda olmayan aldýklarý parayý hak etmeyen ruhsuz,yeteri kadar takýmýný destekleyemeyen bir seyirci topluluðu ki bayaðý bayaðý bir seyirci çünkü bu olanlara kayýtsýz kalan anca seyirci olur taraftar deðil ve gariban bir teknik heyet ki en suçsuzu o (malzeme yok adam ne yapsýn) ve çöküþte bir trabzonspor...
Þöyle bakýnca ya buna dur deyecek birileri yokmu diyor insan.Klübü amelelere teslim ettik resmen.Klübü aldýklarýnda borcu yoktu,þirketleþme halka arz olayýna girdiler ordan gelir geldi,yýldýzlarýmýzý sattýk ordan gelir geldi,vs. para geldi þimdi diyorlarki klubun borcu cok,20 milyon ytl mi ne öle biþey.E be gerizekalý adamlar bu millet size ve yedi sülalenize küfretse(küfür olayýný kesinlikle benimsemiyorum) haksýz mý.Demezler mi ne ettiniz bu paralarý.Hadi paradan geçtik,Bir takým ayak oyunlarýyla kongreyi ertelediniz ne için biraz daha götürmek için mi?,zaten cok önemli transferler yaptýnýz malum takým süper oynuyor, e ne iþiniz var hala orada...Ayýp deðil mi,yazýk deðil mi bu klube gönül vermiþ insanlara...
Stad projesi varmýþ beyefendilerin,al o stadý .... tövbe tövbe.Avrupa klupleri de dahil olmak üzere trabzon deplasmanýný puan alýnmaz olarak gören insanlar þimdi trabzon deplasmanýndan puansýz dönene ahmak gözüyle bakýyorlar.Sýradan bir takýmdan farkýmýz yok.Aslýnda sýradan takýmlar bile bizden iyi.Yazýk ya vallahi yazýk...
Çözüm bulmak lazým
Gelelim yapýlabileceklere...benim gürüþüm;
En basiti futbolcularýn belki gökdeniz(o da belki),alt yapýdan yeni gelenler ve 21 yaþ alti hariç hepsini satýþ listesine koymak.....
Klübe kalýcý ve düzenli gelir getirecek projeler hazýrlamak.....
Gençlere yatýrým yapýp,birkaç yýl sabredip verim beklemek.....
Þu 3 büyüklerden gönderilen angarya topçularý almaktan vazgeçmek(dikkat edilirse 3 büyük diyorum artýk büyüklüðümüz kalmadý).....
Avrupa yerine yaþam standartlarý türkiye ve trabzon þehrinden düþük yerlerden transfer yapmak.....
EE bu kadar anlattým yeter,Yarýn öbür gün bende baþkan adayý olacaðým projelerimin hepsini anlatýrsam olmaz di mi ama.Bu amelelerden zeka olarak maþallah bir eksiðim yok...
Þimdilik bana müsade þu yeni yönetimi bir görelim hele...
Hadi eyvallah...
sahina61

MesajTarih: r Oca 30, 2008 2:33 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Gazetelerde okuyoruz Manisaspor transfer yaptý,Bursaspor futbolcu aldý diye.Trabzonsporda hala daha oyuncu alýmý yok.Sadece hedef 9 Þubattaki kongre.Kongrenin bu tarihe atýlmasý çok yanlýþ bir tarih oldu.Çünkü, transfer zamaný geçiyor.Futbolcu maalesef ki alýnamýyor.6 Þubatta oyuncu alýmý bitiyor.Sayýn baþkan nasýl durabiliyor þahsen hayret ediyorum.Taraftarýn tepkisini göremiyor mu.Kulaðýna kim pamuk týkadý ki?...
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Trabzonspor Hakkýnda Sizin Yorumlarýnýz Tm zamanlar GMT
Sayfaya git 1, 2, 3, 4, 5  Sonraki
1. sayfa (Toplam 5 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz