nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
kutriHASAN

Kayt: 23 Oca 2007

MesajTarih: Pts Ekm 29, 2007 7:27 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Ersun Yanal Trabzonspor'da
Trabzonspor, teknik direktör Ersun Yanal ile anlaþma saðladý. Yanal, bordo-mavililerle 3 yýllýk sözleþme imzaladý.
Trabzonspor geçtiðimiz günlerde istifa eden teknik direktör Ziya Doðan'ýn yerine Ersun Yanal ile anlaþtý. Tecrübeli teknik adam bordo-mavililerle 3 yýllýk sözleþme imzaladý.
Öte yandan Ersun Yanal'ýn Trabzonspor'un baþýna geçmesiyle ilgili bir açýklama yapan Trabzonspor Basýn Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Yanal'ýn Türk futbolunun son dönemde yetiþtirdiði en önemli teknik direktörlerden biri olduðunu belirterek, "Yanal kendisinde olan deðerleri Trabzonspor gibi büyük bir kulüpte çok daha iyi gösterecektir" diye konuþtu.
YANAL'IN KARÝYERÝ
Bordo-mavililerin 3 yýllýk sözleþme imzaladýðý Ersun Yanal, mevcut yönetim kurulunun Vahid Halilhodziç, Sebastiao Lazaroni ve Ziya Doðan'dan sonra 4. teknik direktörü oldu.
17 Aralýk 1961 tarihinde Ýzmir'in Buca ilçesinde dünyaya gelen ve Manisa Celal Bayar Üniversitesi Beden Eðitimi Bölümü'nden mezun olan Yanal, Yeni Salihlispor, Denizlispor, Gençlerbirliði, Ankaragücü, Manisaspor ve A Milli Takým'ý çalýþtýrdý. Genç teknik adamýn görevine Dünya Kupasý elemelerinde alýnan baþarýsýz sonuçlarýn ardýndan son verilmiþti.
Gençlerbirliði, Yanal döneminde ligi 3. sýrada bitirdi ve UEFA Kupasý'nda Blackburn Rovers, Sporting Lizbon ve Parma'yý eledi

size sormak istediðim bu deðiþiklikle trabzonspor biþyler yapabilecek mi???
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
sahina61

Kayt: 24 Oca 2007

MesajTarih: r Ekm 31, 2007 5:29 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Trabzonspor'da eðer deðiþiklik olabileceðine pek ihtimal veremiyorum.Ama zaman ne gösterir bilemiyorum.Temennimiz takýmýmýzýn düzelmesi.Ýnþallah bu yolda doðru adýmlar atýlýr...
safak035

Kayt: 17 Ksm 2006

MesajTarih: Cmt Ksm 03, 2007 10:26 am    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

ewt ersun yanal ilkmaçýný kaybetti ama ben ankaraspor maçýnda gördümki trabzonspor yaklaþýk son 1 seneden beri ilk defa top yaparak
topu ayaðýnda tutarak oyun oynadý bu bir iþarettir vede güzel bir oyun çýkardýlar deðinmeden geçemeyecem ceyhun güzel oynadý yattarada ama gökdeniz kayýptý
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
nceki mesajlar gster:   

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz