nceki balk :: Sonraki balk  
Yazar Mesaj
guldengencan

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: r Ksm 19, 2008 1:48 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

**Uy sevgili uþaðum! Allah’ýn selami tabiidur Mektubu çok yavaþ yazayrum, çunkim bilirum ki, cabuk okuyamazsun Benden yana sual edersen, Allah uma pin þükür iyiyum, yeni pir iþ puldum Emrimde yüzeyakin adam var, hepsi de sessuz sedasuz, kendi hallerinde Ne is puldugumu soraysan soyleyeceðum patlama, mezarluk pekçisi oldum Bacin Emine bir uþak doðuracak, daha erkek midur, kiz midur, pelli deðil Hacan o yüzden saða dayi mi oldun, teyze mi oldun soyleyemeyrum Temel emicen de tükkan actu, o da otuza aldigini yirmipese verir, surumden kazaniyormus oyle dedi Bizim koye findukcularin Temel\'i muhtar sectuk, akillu usak da Gecen gun hepimizu zelzeleye karsi asi etturdu Temel akilludur, hemde durusttur Gecenlerde bir taksinin soforu koye varmis, muhtari arayu, meger yolda pir tavuk ezmus sahibini soraymus Muhtar Temel tavuga pakmis, hapu bizden degildur, pizum koyde yassu tavuk yoktur, demiþ Senin kucugun Memet çok akullu bir usak cikti gecen gun tepeye varmis, elinde bir ip sallayup duriy Anan, uy usagim ne edeysun orada demiþ O da heva turumuna bakayrum demiþ Cektum oni aksam karsuma, anlat bakayum su hava turumu isinu dedim Anlatti, meger ip sallanunca havanin ruzgarli olduðunu, ip islaninca da yagmur yagdigunu anlaymis çok akillu usak vesselam Sen o yasta boyle akillu degildun! Yaa iste boyle usagum Memlecetten saga pol pol havadis Yeni havadis olursa yine yazayrum Baki Hudaya emanet ol Not: Mektupa para koyacaktum, ama gec akluma geldu, zarfu kapatmisum ))))

En son guldengencan tarafndan r Ksm 19, 2008 3:46 pm tarihinde deitirildi, toplam 1 kere deitirildi
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder Yazarn web sitesini ziyaret et AIM Adresi Yahoo Messenger MSN Messenger
beyzaaa

Kayt: 18 ub 2007

MesajTarih: r Ksm 19, 2008 1:52 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

*hilarious**hilarious*
teþekkürler caným çok hoþmuþ Wink
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder AIM Adresi
asabi61

Kayt: 05 Ksm 2008

MesajTarih: r Ksm 19, 2008 3:01 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

Very HappyÇok komikmiþ
Baa dn
Kullancnn profilini grntle zel mesaj gnder E-posta gnder
guldengencan

Kayt: 13 ub 2008

MesajTarih: r Ksm 19, 2008 3:15 pm    Mesaj konusu: Alntyla Cevap Gnder

rica ederim ne demek Very Happy
nceki mesajlar gster:   

Yeni balk gnder   Bala cevap gnder    Yeþilalan & Baltacýlý Köyleri Forum Forum Ana Sayfa -> Fýkralar - Komik Yazýlar Tm zamanlar GMT
1. sayfa (Toplam 1 sayfa)

Gei Yap:  
Bu forumda yeni balklar aamazsnz
Bu forumdaki balklara cevap veremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz deitiremezsiniz
Bu forumdaki mesajlarnz silemezsiniz
Bu forumdaki anketlerde oy kullanamazsnz